Faaliyetlerimiz

KURUMSAL 

Faaliyetlerimiz.


Ürünlerimizde kullanılan tüm metal aksamın işlenmesi, robotik olarak kaynak yapılması ve boyanması işlemlerini firmamız bünyesinde yapmak üzere kurmuş olduğumuz Metal İşlem ve Boyama Bölümü’müzde teknolojik yenilikleri yakından takip ederek her geçen gün kapasitesini artırmakta ve altyapısını güçlendirmeye devam etmektedir.

Ar-Ge & Tasarım.

Arge ve tasarımı ekibimiz bir araya gelerek Tasarımı yapılmasına karar verilen ürünlerin, standartlarını ve teknik özelliklerini belirler.
Mekanik tasarım aşamasında ürünlerin;
  • Görsel olarak estetik ve yenilikçi dizaynı
  • Yapısal olarak; etkin soğutması, Mekanik dayanımı, Dış şartlara uygunluğu, Elektriksel güvenliği
  • Optik olarak ise; doğru ışık açısı ile etkin aydınlatma ve yüksek verimliliği sağlanır.
Elektronik tasarımda ise ürünlerin led modül ve sürücü devreleri tasarlanarak, simülasyon yazılımlarında optimize edilir ve prototip pcb kartı üretilir.

Aydınlatma Ürünleri Üretimi.

Ürünlerimizde kullanılan tüm metal aksamın işlenmesi, robotik kaynak ve statik toz boya işlemlerini Metal İşlem ve Boyama Bölümü’müzde teknolojik yenilikleri yakından takip ederek ve her geçen gün kapasitemizi artırıp ,altyapımızı güçlendirerek üretmeye devam ediyoruz.

Tüm metal parçaların dış etkenlere ve paslanmaya karşı dayanıklı olarak istenilen renkte boyanması, günde yaklaşık olarak 6.000 m2 yüzey alanı boyama kapasitesine sahip statik toz boya tesisimizde tam otomatik olarak boyanmaktadır.
Ürünlerimizde kullanılan plastik parçaların üretimi Plastik İşleme Bölümümüzde Plastik Ekstrüzyon, Termoform, Router kesim gibi birçok işlem yapılabilmektedir.

Elektronik Üretim.

Elektronik üretim bölümümüz yıllık 1 milyar adet komponent dizgi kapasitesine sahip, iki adet tam otomatik SMT ve bir adet THT hattı ile hizmet vermekte, halen yılda 1 milyon adet led sürücü ve 3 milyon adet led modül üretilmekte ve üretim kapasitesi her geçen yıl gelişmeye devam etmektedir.

SMT üretim hattı
Üretilecek ürünlerin sadece boş devre kartları ve komponentlerin hatta yüklenmesi operatörler tarafından yapılmakta, bunun dışındaki tüm işlemler tam otomatik olarak gerçekleşmektedir. SMD komponentler sistem üzerine kurulu görüntü işleme teknolojisi ile tek tek kontrol edilerek 25 mikron hassasiyet ile kart üzerine yerleştirilir.

{(lng).a19}}
THT üretim hattımızda, diğer elektronik komponentlerin montajları yapılarak, dalga lehim makinasında üretimleri tamamlanır.

Aydınlatma Tasarımı.

Projeye özel farklı aydınlatma tasarımı ve simülasyonu ile en iyi ve normlara uygun aydınlatma senaryosunun seçimi.

  • Enerji tüketim analizi
  • Yatırım maliyet analizi

Aydınlatma Laboratuvarı.

Üretim faaliyetlerimize başlar başlamaz kurmuş olduğumuz Aydınlatma Laboratuvarımızda ürettiğimiz aydınlatma armatürleri ve bu armatürlere ait bileşenlerle ilgili gerekli tüm elektriksel, optik , mekanik ve fiziksel testleri / ölçümleri yapabilmekteyiz.

Bileşenlerin giriş kalite kontrol testleri, belirli aralıklarla üretimden alınan numunelerin test edilmesi, sevkiyat öncesi yapılması gereken testlerin tümü firmamız bünyesinde bulunan akredite laboratuvarımızda yapılmaktadır. Böylelikle hammadde kabulünden sevkiyat öncesi son kontrollere kadar her aşamada ürettiğimiz ürünlerin kaliteli, sorunsuz, eksiksiz bir şekilde sizlere ulaşması sağlanabilmektedir.

Ürettiğimiz ürünlerin belgelendirilmesi süreçleri de yine laboratuvar kadromuz tarafından takip edilmektedir.

Aydınlatma Projelerinizde
"Profesyonel Destek"
için

Bize Danışın !Online Ödeme
Showroom
Emekyemez Mah. Okcu Musa Cad. No: 2
Tezgül İş Hanı Daire: 2
Beyoğlu / İSTANBUL / TÜRKİYE
email info@lamptime.com call +90.212 235 78 00 description +90.212 235 78 01
Fabrika
Büsan Org. San. Bölgesi Fevzi Çakmak Mahallesi
Özlem Cad. No: 51
Karatay / KONYA / TÜRKİYE
email bilgi@lamptime.com call +90.332 345 30 80 description +90.332 345 49 90